گیلانی ها در سالروز ولادت مولود کعبه، جشن های شادمانی برپا کردند Reviewed by Momizat on . به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابت ها که از عصر روز گذشته (دوشنبه) آغاز شد.36 ورزشکار برتر این رشته از استان های تهران ، البرز ، اصفهان ، قزوین ، همد به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابت ها که از عصر روز گذشته (دوشنبه) آغاز شد.36 ورزشکار برتر این رشته از استان های تهران ، البرز ، اصفهان ، قزوین ، همد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گیلانی ها در سالروز ولادت مولود کعبه، جشن های شادمانی برپا کردند

گیلانی ها در سالروز ولادت مولود کعبه، جشن های شادمانی برپا کردند

گیلانی ها در سالروز ولادت مولود کعبه، جشن های شادمانی برپا کردند

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابت ها که از عصر روز گذشته (دوشنبه) آغاز شد.۳۶ ورزشکار برتر این رشته از استان های تهران ، البرز ، اصفهان ، قزوین ، همدان ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، سمنان ، گیلان و مازندران حضور دارند .

ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، به صورت حذفی و به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای شهرستان رشت با هم به رقابت می پردازند .

در بازی های انجام شده از دور اول این رقابت ها ، ˈ فرزاد رحیمی ˈ از تهران و ˈ هادی فرزانه ˈ از مازنداران با غلبه برابر رقبای خود به مرحله دوم این مسابقات صعود کردند .

همچنین ˈ ابراهیم خزایی ˈ از استان البرز و ˈ حامد پژند ˈ از استان قزوین دیگر ورزشکارانی بودند که با غلبه برابر رقبای خود به دور دوم رقابت های تنیس قهرمانی کشور صعود کردند .

رقابت های تنیس قهرمانی منطقه یک کشور ، عصر امروز (سه شنبه) با معرفی نفرات برتر در شهرستان رشت پایان می یابد.

انتهای پیام /

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا