گزارش تصویری عملیات عمرانی امامزاده قاسم (ع) چولاب Reviewed by Momizat on . سالهاست كه بناي قديمي امامزاده قاسم (ع) چولاب بدليل توسعه و مرمت و نوسازي تخريب و عمليات عمراني در اين آستان مقدس درحال اجراست. در آخرين عمليات عمراني صورت گرفت سالهاست كه بناي قديمي امامزاده قاسم (ع) چولاب بدليل توسعه و مرمت و نوسازي تخريب و عمليات عمراني در اين آستان مقدس درحال اجراست. در آخرين عمليات عمراني صورت گرفت Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » گزارش تصویری عملیات عمرانی امامزاده قاسم (ع) چولاب

گزارش تصویری عملیات عمرانی امامزاده قاسم (ع) چولاب

گزارش تصویری عملیات عمرانی امامزاده قاسم (ع) چولاب

سالهاست که بنای قدیمی امامزاده قاسم (ع) چولاب بدلیل توسعه و مرمت و نوسازی تخریب و عملیات عمرانی در این آستان مقدس درحال اجراست.

در آخرین عملیات عمرانی صورت گرفته در این استان مقدس دیوار داخل حرم و کف آن در حال سنگ کاری است که بیشتر از ۹۵ درصد ان انجام شده است.

IMG_4957

IMG_4964

همچنین ضریح مطهر امامزاده قاسم (ع) نیز با سطح داخلی حرم مسطح شده و بالا آورده شد.

IMG_4982

IMG_5026

IMG_5037

عملیات بالا آوردن ضریح با حضور جمع کثیر مومنین و اهالی روستای چولاب ، مهندس سلیمانی مسئول فنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان ، بازدید جناب اقای شمسائی مسئول محترم حراست اداره کل ، اعضای هیئت امنا و حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محسن حسینی ، گروه مهندسی  شامل سنگ کار ، معمار و ضریح ساز و طی عملیات فشرده از عصر پنج شنبه اغاز و تا ساعاتی از شب جمعه به پایان رسید.

پایان خبر./

IMG_5037

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا