کی روش: انتخاب بازیکنان فرآیند خود را دارد/ علی کریمی در راه جام جهانی زحمات زیادی کشید Reviewed by Momizat on . تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال با بیان اینکه انتخاب بازیکنان برای حضور در تیم ملی فرآیند خود را دارد، گفت: مهلت پایانی فیفا برای ارسال فهرست اولیه 13می ( تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال با بیان اینکه انتخاب بازیکنان برای حضور در تیم ملی فرآیند خود را دارد، گفت: مهلت پایانی فیفا برای ارسال فهرست اولیه 13می ( Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » کی روش: انتخاب بازیکنان فرآیند خود را دارد/ علی کریمی در راه جام جهانی زحمات زیادی کشید

کی روش: انتخاب بازیکنان فرآیند خود را دارد/ علی کریمی در راه جام جهانی زحمات زیادی کشید

کی روش: انتخاب بازیکنان فرآیند خود را دارد/ علی کریمی در راه جام جهانی زحمات زیادی کشید

تهران – ایرنا – سرمربی تیم ملی فوتبال با بیان اینکه انتخاب بازیکنان برای حضور در تیم ملی فرآیند خود را دارد، گفت: مهلت پایانی فیفا برای ارسال فهرست اولیه ۱۳می (۲۳ اردیبهشت )است و تا آن زمان درها باز خواهد بود.به گزارش ایرنا، کارلوس کی روش روز پنج شنبه در حاشیه نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت از اردوی آفریقای جنوبی در پاسخ به این سئوال که آیا علی کریمی دعوت خواهد شد یا خیر؟، افزود : تعدادی بازیکن در اردوی قبلی داشتیم و در این اردو نیز هستند و بازیکنان دعوت شده در اردو هستند. علی کریمی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است و پارسال هم تصمیمی گرفت مبنی بر خداحافظی که پس از آن هم صحبت کرد. از صمیم قلب دوست داشتم بازیکنان بیشتری ببرم،عاشق بازی او هستم ونباید فراموش کنیم که در راه جام جهانی هم زحمت زیادی کشید.

وی درپاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چه برنامه ای برای لژیونر های خود دارید،تصریح کرد:درحال حاضر ۶۰درصد بازیکنان درداخل و۴۰درصد خارج هستند. این بازیکنان تجربه بین المللی دارند که باید در جام جهانی از آنها استفاده کنیم. بدون آنها نمی توانیم حتی به این مسابقات فکر کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال با بیان اینکه تیم های هم گروه مان بازیکنان بین المللی متعددی دارند که در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنند، خاطر نشان کرد: ما حتی یک بازیکن نداریم که تجربه لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشد و خیلی ها بودند که حتی شانسی برای صعود ما قائل نبودند.درحال حاضر باید سخت تلاش کنیم و این هدف را داریم که به دور دوم صعود کنیم.

وی درباره شرایط اردوی تهران گفت: برای این اردو برنامه ریزی کردیم و خیلی خوشحالیم ازاینکه در ورزشگاه آزادی بااستاندارد جهانی تمرین می کنیم. اردوی قبلی اولین اردوی آماده سازی ما بود و اتریش بعدی خواهد بود. با ۱۸بازیکن شروع می کنیم و بقیه در آینده به ما ملحق می شوند.

وی درمورد اینکه نکونام، دژاگه و قوچان نژاد به اردوی اتریش می رسند یا خیر؟، تاکید کرد: فکر می کنم ۲۸ اردیبهشت (۱۸ می ) تیم کامل داشته باشیم، البته چند بازیکن به خاطر حضور در باشگاه های شان دیرتر به اردو می آیند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد مهدی رحمتی وبازگشت او گفت:شفاف بررسی کنیم هم ازلحاظ شخصی و هم حرفه ای هیچ چیزی ندارم،قدردان عملکرد او هستم. احترام خاصی قائل هستم و اگر کسی به او بی احترامی کند با او می جنگم اجاره نمی دهم به شخصیت او بی احترامی شود. در حال حاضر نوع نگرش فکری بازیکنانی که تلاش زیادی برای صعود تیم ملی داشتند، در اولویت قرار دارند. به خود او هم گفتم به هر دلیلی بمانم به عنوان سرمربی هیچ شکی نخواهم داشت که از او استفاده می کنم البته اگر بمانم.

وی درموردتمدید قراردادش با فدراسیون تصریح کرد:تمرکزم تیم ملی است، اما شما اگر در جایگاه من بودید بعد از ۱۰ ماه این شایعات را می شنوید چه فکری می کردید؟ طبیعی است که در اینجا مرا نمی خواهند!

انتهای پیام /

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا