وزیر ورزش: آغاز پروژه های بزرگ ورزشی در وضعیت کنونی معقول نیست Reviewed by Momizat on . وزیر ورزش و جوانان گفت : با وجود کمبود منابع مالی و تحریم ها، آغاز احداث پروژه های بزرگ ورزشی معقول نیست. به گزارش ایرنا، ˈمحمود گودرزیˈ روز سه شنبه در اولین نش وزیر ورزش و جوانان گفت : با وجود کمبود منابع مالی و تحریم ها، آغاز احداث پروژه های بزرگ ورزشی معقول نیست. به گزارش ایرنا، ˈمحمود گودرزیˈ روز سه شنبه در اولین نش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » وزیر ورزش: آغاز پروژه های بزرگ ورزشی در وضعیت کنونی معقول نیست

وزیر ورزش: آغاز پروژه های بزرگ ورزشی در وضعیت کنونی معقول نیست

وزیر ورزش: آغاز پروژه های بزرگ ورزشی در وضعیت کنونی معقول نیست

وزیر ورزش و جوانان گفت : با وجود کمبود منابع مالی و تحریم ها، آغاز احداث پروژه های بزرگ ورزشی معقول نیست.

به گزارش ایرنا، ˈمحمود گودرزیˈ روز سه شنبه در اولین نشست شورای عالی ورزش استان البرز درکرج افزود: براین اساس در وضعیت کنونی باید به سمت ساخت و راه اندازی پروژه های کوچک و زود بازه ورزشی حرکت کنیم تا در کوتاه مدت به نتیجه مورد نظر دست یابیم.

وی اظهار کرد: امروزه حتی در دنیا ساخت استادیوم های بزرگ ورزشی که تعداد کمی ورزشکار در آنها بازی می کنند، منسوخ شده و کشورهای درحال توسعه به دنبال ایجاد فضاهای ورزشی کوچک قابل دسترس برای آحاد مردم هستند.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: در وضعیت امروز کشور نیز اگر بخواهیم مشارکت بخش خصوصی در ورزش را همراه داشته باشیم باید از احداث مکان های بزرگ که در دراز مدت به بهره برداری می رسد، دوری کنیم.

وی گفت: البته احداث پروژه های بزرگ را نفی نمی کنم اما انجام این مهم بایستی در زمانی صورت گیرد که به لحاظ تامین منابع مالی در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته باشیم.

گودرزی در بخش دیگری از سخنانش درخصوص شرایط ورزش استان البرز نیزاظهارکرد: اکنون البرز و تهران به لحاظ سرانه ورزشی از محروم ترین استان های کشور هستند و باید در این زمینه نگاه ویژه ای به آنها شود.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد در میان استان ها به لحاظ سرانه ورزشی در صدر قرار دارد، یادآورشد: ابتدا تصور می شد تهران و البرز به لحاظ سرانه ورزشی وضعیت خوبی داشته باشند اما به واقع در بررسی ها این گونه نبود و این دو استان در این زمینه بسیار محروم هستند.

وی با بیان اینکه بایستی اعتبارات ویژه ای به البرز اختصاص یابد، گفت: دراین استان جوانان اکثریت قاطعی دارند و اگر در بحث امکانات ورزشی توجه کافی به آن نشود این فرصت به تهدید تبدیل خواهد شد.

گودرزی بیان کرد: تلاش می کنیم در حد توان نگاه وی‍ژه ای به استان البرز و هیات های ورزشی آن داشته باشیم .

وزیر ورزش و جوانان گفت : امروز به کرج آمد م تا از نزدیک با مشکلات آشنا شده و آگاهانه برای برون رفت استان از این مشکلات گام برداریم.

ˈسید طاهر طاهریˈ استاندار البرز نیز دراین نشست گفت: به تازگی پس از فراخوان اقتصادی برد-برد دراستان ، دو هزار و ۱۱۵ نفر با ۱۵۰ میلیارد ریال سرمایه آورده نام نویسی کردند که پنج درصد این سرمایه گذاران برای حوزه ورزش نام نوشتند.

وی بیان کرد: بایستی به استان البرز بیش از پیش توجه شود و امیدوارم با یک مدیریت جهادی و تلاش مضاعف درراه موفقیت گام برداریم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه این استان با توجه به ظرفیت هایی که دارد نگاه ویژه ای را می طلبد ، گفت: البرز در حوزه ورزش ازگذشته تا به امروز همواره در رقابتهای جهانی، آسیایی، ملی و استانی حضور فعال داشته است.

وی بیان کرد: البته این کم لطفی ها همواره به البرز بوده چرا که کرج با جمعیتی حدود دو میلیون و چهارصد هزار نفر دو نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و شهری مانند آبادان به ۳۰۰ هزار نفر سه نماینده درمجلس دارد.

ˈرضا گل محمدیˈ مدیرکل ورزش و جوانان نیز دراین نشست گفت: به رغم استعدادهای بالای ورزشی ، البرزبه لحاظ اختصاص اعتبار، در ردیف استانهای درجه سه کشور قرار دارد.

وی اظهار کرد: این در حالی است که دربخش شاخص های جوانان و ظرفیت های ورزشی در کشور پیشرو هستیم.

گل محمدی گفت: اکنون حدود ۵۳ ورزشکار البرزی دراردوهای آماده سازی تیم های ملی برای بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی که در پیش است حضور دارند که این مهم حقانیت ورزش البرز را می رساند.

 

انتهای پیام /

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا