هک شدن سایت چولاب و توضیحاتی در این باره Reviewed by Momizat on . به نام خالق هستي و با سلام و درود بر محمد مصطفي (ص) و اهل بيت عصمت و طهارت (ع) ضمن عذر خواهي از كليه بازددكنندگان و همراهان هميشگي پايگاه اطلاع رساني آستان مقدس به نام خالق هستي و با سلام و درود بر محمد مصطفي (ص) و اهل بيت عصمت و طهارت (ع) ضمن عذر خواهي از كليه بازددكنندگان و همراهان هميشگي پايگاه اطلاع رساني آستان مقدس Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » هک شدن سایت چولاب و توضیحاتی در این باره

هک شدن سایت چولاب و توضیحاتی در این باره

هک شدن سایت چولاب و توضیحاتی در این باره

به نام خالق هستی و با سلام و درود بر محمد مصطفی (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع)

ضمن عذر خواهی از کلیه بازددکنندگان و همراهان همیشگی پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) بابت عدم پاسخگویی بعد از حمله اخیر.

همانطور که مستحضرید این پایگاه اینترنتی در خلال روزهای ماه مبارک رمضان مورد حمله سایبری قرار گرفته و در نتیجه هک شد.

hacked

با تلاش تیم فنی سایت بالاخره بعد از گذشت حدود سه هفته اطلاعات و مطالب و بخش مدیریت به همراه نظرات و … مجدداً در سایت بارگذاری گردید.

البته این حمله سایبری باعث از بین رفتن تعداد اندکی از مطالب بایگانی شده اخیر شد که متاسفانه امکان بازگرداندن آنها با توجه به تلاشهای زیاد غیر ممکن بود.

می درباره هکر ها:

آنچه از ظاهر امر پیداست هکر ها خود را ترک تبار و مسلمان قلمداد کرده و با بیان اینکه ما ” پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب” اقدام به توهین به پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) نموده ایم این تارنما را هک نموده اند.

جالب اینجاست که این وبسایت یک وبسایت فرهنگی مذهبی بوده و جز اطلاعات و اخبار برنامه های مذهبی و فرهنگی فعالیت دیگری ندارد!

حال چه کسانی از این مطالب و برنامه ها در عذابند و تاب دیدن این فعالیتها را ندارند ، پاسخی مسجل و مستدل دارد.

چه کسانی جز دشمنان واقعی اهل بیت علیه السلام میتوانند از فعالیت های انجام پذیرفته در یک بقعه متبرکه دردمند شوند؟

چه کسانی جز وهابیت ملعون و دشمنان قسم خورده آل الله چشم دیدن فعالیتهای فرهنگی و مذهبی اینگونه آستان و آستانه ها را ندارند؟

پر واضح است که دشمنان نا کام و مغلوب اند و ما به یار خداوند متعال و با توسل به ائمه طاهرین پیروزیم و همیشه ندای انا فتحنا لک فتحا مبینا سر میدهیم.

هکرهای ترک زبان در قسمتی از پیام خود خطاب به ما اظهار داشتند که شما تخم کفر کاشته اید و با توهینهایتان ما را ناراحت کرده اید و تا اینجا که قصد داشتیم شما را نفرین کنیم که از خدا و رسول او خجلت کشیده ایم!!!

و در آخر نیز با جمله ای از مولانا بدین مضمون که : هر که میخواهی باش اما به راه بیا بر نیت شوم و پلید خود سرپوش گذاشتند ، غافل از اینکه خود در خواب اند و مورد لعن و نفرین خداوند و ائمه طاهرین علیهم السلام.

از تمامی کاربران ، بازدید کنندگان ، دوستان و همکاران محترم که همیشه سایت ما را دنبال میکنند تشکر و قدردانی میکنیم.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا