مربی تیم ملی امید کاراته : مسابقات غرب آسیا بازی تدارکاتی مناسبی است Reviewed by Momizat on . ˈ حامد زیکساری ˈ عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : مسابقات غرب آسیا یکدوره بازی های تدارکاتی برای ایران محسوب می شود و هدف ما کسب عنوان قهرمانی رقاب ˈ حامد زیکساری ˈ عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : مسابقات غرب آسیا یکدوره بازی های تدارکاتی برای ایران محسوب می شود و هدف ما کسب عنوان قهرمانی رقاب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » مربی تیم ملی امید کاراته : مسابقات غرب آسیا بازی تدارکاتی مناسبی است

مربی تیم ملی امید کاراته : مسابقات غرب آسیا بازی تدارکاتی مناسبی است

مربی تیم ملی امید کاراته : مسابقات غرب آسیا بازی تدارکاتی مناسبی است

ˈ حامد زیکساری ˈ عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : مسابقات غرب آسیا یکدوره بازی های تدارکاتی برای ایران محسوب می شود و هدف ما کسب عنوان قهرمانی رقابت های آسیایی مالزی استوی اظهار کرد : رقابت های کاراته غرب آسیا از سی ام خردادماه جاری در کشور عربستان آغاز می شود و تیم ملی کاراته امید ایران در این رقابت ها حضور خواهد یافت .

وی ادامه داد : ما برای رقابت های غرب آسیا مشکلی نداریم و هدف ما حضور قدرتمند در رقابت های آسیایی مالزی است و امیدوارم که در آن رقابت ها عنوان قهرمانی را کسب کنیم .

این مربی گیلانی تیم ملی ، مهمترین رقبای ایران را در رقابت های آسیایی، کشورهای قرقیزستان ، ژاپن ، کویت و اردن اعلام و خاطرنشان کرد: هدف ما کسب بهترین نتیجه است و همچنین هدف ما مدال آوری در هر چهار وزن کمیته و تیمی است .

وی در ادامه به پنجمین اردوی آمادگی تیم ملی کاراته اشاره کرد و افزود : این اردو که در زنجان برپا شده و تا سه شنبه هفته جاری نیز ادامه می یابد ، مرز آمادگی مطلوب برای قهرمانان ملی پوش است و در این راستا ، فدراسیون نیز برای انجام مراحل آماده سازی از تیم ملی حمایت های مناسبی انجام داده است .

وی اضافه کرد : در مراحل آماده سازی تیم ملی ، تمرینات اصلاح تکنیک و تاکتیک ، کارهای پایه ای ، دفاعی و حمله ای تمرین شده است که در اردوی اخیر به بالاترین سطح آمادگی دست خواهیم یافت.

ˈ زیکساری ˈ در ادامه گفت : ۱۲ کاراته کار از استان های مرکزی ، گیلان ، قزوین ، تهران ، شیراز ، زنجان ، تبریز و همدان در اردو حضور دارند که این یک ترکیب مناسب برای تیم ملی بشمار می رود

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 43

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا