ظریف: هم‌چنان به تعهدات‌مان پایبندیم/ ۱+۵ به تعهداتش پایبند بماند Reviewed by Momizat on . وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد:آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک بار دیگر تایید کرد که ما به تعهدات خود پایبند بوده‌ایم و می‌خواهیم هم‌چنان پایبند بمانیم. به گزار وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد:آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک بار دیگر تایید کرد که ما به تعهدات خود پایبند بوده‌ایم و می‌خواهیم هم‌چنان پایبند بمانیم. به گزار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » ظریف: هم‌چنان به تعهدات‌مان پایبندیم/ ۱+۵ به تعهداتش پایبند بماند

ظریف: هم‌چنان به تعهدات‌مان پایبندیم/ ۱+۵ به تعهداتش پایبند بماند

ظریف: هم‌چنان به تعهدات‌مان پایبندیم/ ۱+۵ به تعهداتش پایبند بماند

وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد:آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک بار دیگر تایید کرد که ما به تعهدات خود پایبند بوده‌ایم و می‌خواهیم هم‌چنان پایبند بمانیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد جواد ظریف، در یادداشتی که در صفحه توییتر خود منتشر کرده است نوشت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک‌بار دیگر تایید کرد که ما به تعهدات خود پایبند بوده‌ایم و می‌خواهیم هم‌چنان پایبند بمانیم. انتظار داریم همین رویکرد را از طرف مقابل هم ببینیم.

او هم‌چنین در پیام دیگری آورده است: بر سر میز، مذاکره می‌کنیم، نه در ملاء عام. برای پیشرفت باید نگاه رو به جلو داشته باشیم. مسوولیت فایق آمدن بر موانع نیز بر دوش همه طرف‌هاست.

انتهای پیام.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا