دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد استان گیلان آغاز شد Reviewed by Momizat on . رییس هیات کشتی استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت های گفتدر هفته نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد گیلان و در گروه نخست این بازی ها ، تیم کشتی نادی لاهیجان د رییس هیات کشتی استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت های گفتدر هفته نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد گیلان و در گروه نخست این بازی ها ، تیم کشتی نادی لاهیجان د Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد استان گیلان آغاز شد

دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد استان گیلان آغاز شد

دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد استان گیلان آغاز شد

رییس هیات کشتی استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت های گفتدر هفته نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد گیلان و در گروه نخست این بازی ها ، تیم کشتی نادی لاهیجان در خانه ۵۵ بر۲۵ کانون آموزشگاه های فومن را شکست داد.

ˈ نقی هدایتی ˈ عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در دیگر دیدار این گروه نیز، تیم کشتی آزاد مهرآذر رودسر مقابل تیم کشتی ازاد وحدت فردین رشت قرار گرفت که در نهایت موفق شد با نتیجه ۵۱ بر ۲۱ حریف خود را شکست دهد.

وی اظهار کرد : در تنها بازی گروه دوم این دوره از مسابقات نیز ، تیم های کشتی آزاد هیات رودبار و هیات ماسال رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم هیات کشتی رودبار با نتیجه ۶۱ بر ۱۳ حریف خود را مغلوب کرد و تیم هیات کشتی آستارا نیز با قرعه استراحت روبه رو بود.

وی ادامه داد : با توجه به نتایج کسب شده و در گروه نخست این مسابقات، تیم کشتی آزاد وحدت فردین رشت در صدر قرار دارد و در گروه دوم نیز تیم هیات کشتی آستارا در صدر جدول قرار دارد.

هدایتی بیان کرد : در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد استان گیلان ، هفت تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در دو گروه با هم به رقابت می پردازند

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 43

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا