خطیب جمعه رشت: ملت ایران در مقابل توطئه های دشمن بیدار و هوشیار است Reviewed by Momizat on . به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈیوسف صدیق عربانیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت به دشمنی استکبار علیه انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد:آمریکا هر روز به گونه ای به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈیوسف صدیق عربانیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت به دشمنی استکبار علیه انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد:آمریکا هر روز به گونه ای Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » خطیب جمعه رشت: ملت ایران در مقابل توطئه های دشمن بیدار و هوشیار است

خطیب جمعه رشت: ملت ایران در مقابل توطئه های دشمن بیدار و هوشیار است

خطیب جمعه رشت: ملت ایران در مقابل توطئه های دشمن بیدار و هوشیار است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈیوسف صدیق عربانیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت به دشمنی استکبار علیه انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد:آمریکا هر روز به گونه ای با ایران دشمنی می کند ولی همه توطئه های این کشور علیه ملت ایران، به مدد کمک های غیبی الهی نقش بر آب شده است.

وی اظهار داشت: روز ۲۹ فروردین هر سال یادآور فداکاری ها و رشادت های ارتش جمهوری اسلامی است و نیروهای ارتش کشورمان برای پایداری و حفظ انقلاب اسلامی زحمات زیادی کشیده اند.

خطیب جمعه رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ارتش خاطرنشان کرد: گروهک ها در اول انقلاب می خواستند که ارتش را از بین ببرند ولی امام راحل خواست که ارتش پایدار و سربلند بماند.

وی گفت: ارتش با قهرمانی هایش به ما آموخت که باید دست اجنبی از کشور کوتاه شود و اداره کشور زیر پرچم علوی و امام زمان (عج) و تحت ولایت و با رهبری های مقام معظم رهبری ادامه یابد.

حجت الاسلام صدیق عربانی به در پیش بودن روز هوای پاک اشاره و خاطرنشان کرد: این کشور، خانه مردم است و باید در تمیزی و زیبا نگهداشتن شهرها کوشید و از ریختن آشغال در خیابان ها خودداری کرد.

وی آلوده کردن محیط زیست را حرام دانست و افزود: مسلمان حق ندارد محیط زیست خود را آلوده کند.

امام جمعه موقت رشت در خاتمه سخنانش به میلاد حضرت زهرا (س ) و روز مادر اشاره کرد و با گرامیداشت آن گفت: حضرت فاطمه (س) بانوی یگانه هستی است و همه بانوان باید ایشان را الگو قرار دهند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا