حمله سایبری به سایت چولاب و رفع اشکالات فنی Reviewed by Momizat on . با نام و ياد خدا و تبريك ميلاد مولود كعبه حضرت اميرالمومنين علي عليه السلام و روز پدر خدمت بازديدكنندگان محترم طي دو روز گذشته شاهد مشكل فني و عدم نمايش سايت بو با نام و ياد خدا و تبريك ميلاد مولود كعبه حضرت اميرالمومنين علي عليه السلام و روز پدر خدمت بازديدكنندگان محترم طي دو روز گذشته شاهد مشكل فني و عدم نمايش سايت بو Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » حمله سایبری به سایت چولاب و رفع اشکالات فنی

حمله سایبری به سایت چولاب و رفع اشکالات فنی

حمله سایبری به سایت چولاب و رفع اشکالات فنی

با نام و یاد خدا و تبریک میلاد مولود کعبه حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر خدمت بازدیدکنندگان محترم

طی دو روز گذشته شاهد مشکل فنی و عدم نمایش سایت بودیم که با برقراری ارتباط با پشتیبانی سرور سایت و پیگیری های مستمر شان  مشخص شد که یک حمله شدید سایبری  احتمالا از نوع DDOS بر روی هاست وبسایت پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب صورت گرفته است که با هوشیاری پشتیبان سرور هاست موقتا بسته شد تا مشکل جدی و خاصی برای سرور و همینطور سایت بوجود نیاید.

بنا به گفته های مسئولان سرور سایت و آنچه که بنطر می آید همزمان با ولادت مولا امیرالمومنین علی علیه السلام همچنان معاندین و دشمنان شیعه و مبارزان با فرهنگ و دین عاملین اینگونه حملات سایبری هستند.

همانطور که میدانیم بارها و بارها سایتهای مذهبی و فرهنگی در ایران مورد تهاجم و حملات سایبری دشمنان شده است که خوشبختانه تیر بد دلی شان همیشه به سنگ خورده است.

در همینجا ضمن تشکر مجدد از پشتیبانی سایت ( شرکت سما سرور ) از شما بازدید کنندگان محترم بدلیل در دسترس نبودن موقتی سایت عذر خواهی میکنم.

پایان خبر./

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا