جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در سه نوبت غزه را هدف قرار دادند Reviewed by Momizat on . به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری سما، در جریان بمباران یک پایگاه حفاظت میدانی در پشت شرکت برق واقع در استان النصیرات در مرکز نوار غزه، به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری سما، در جریان بمباران یک پایگاه حفاظت میدانی در پشت شرکت برق واقع در استان النصیرات در مرکز نوار غزه، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در سه نوبت غزه را هدف قرار دادند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در سه نوبت غزه را هدف قرار دادند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در سه نوبت غزه را هدف قرار دادند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری سما، در جریان بمباران یک پایگاه حفاظت میدانی در پشت شرکت برق واقع در استان النصیرات در مرکز نوار غزه، ۲ شهروند فلسطینی زخمی شدند.

دکتر «اشرف القدره» سخنگوی وزارت بهداشت غزه در این باره اظهار داشت که تیم‌های امدادرسانی ۲ نفر از نیروهای حفاظت میدانی را به بیمارستان الاقصی در این استان انتقال داده‌اند.

 جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در سه نوبت غزه را هدف قرار دادند

شاهدان عینی گفتند که جنگنده‌های رژیم اشغالگر این پایگاه را دستکم با یک موشک هدف قرار دادند و زخمی‌ها نیز به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته شاهدان عینی در این بمباران خسارت‌های سنگینی به برخی منازل شهروندان وارد آمد.

هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی همچنین دو پایگاه وابسته به مقاومت فلسطین در شرق و غرب شهر خان یونس واقع در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

از سوی دیگر ارتش رژیم اشغالگر اعلام کرد که هواپیماهای جنگی این رژیم، در واکنش به شلیک راکت از نوار غزه به سمت جنوب فلسطین اشغالی، چند منطقه از نوار غزه را هدف قرار دادند.

رادیو رژیم صهیونیستی به نقل از برخی منابع نظامی گزارش داد که جنبش حماس مسئول تجاوزات و حملات از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به شلیک ۵ راکت از نوار غزه به شهرک‌های سدیروت و شاعر هنیگف، تاکید کرد که در این حمله آسیبی به کسی نرسیده و خسارتی نیز وارد نیامده است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا