جشن انقلاب در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب Reviewed by Momizat on . به مناسبت سيو چهارمين بهار انقلاب اسلامي و طبق رسم هر سال جشن بزرگ انقلاب اسلامي در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب برگزار گرديد. در اين مراسم با شكوه كه با به مناسبت سيو چهارمين بهار انقلاب اسلامي و طبق رسم هر سال جشن بزرگ انقلاب اسلامي در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب برگزار گرديد. در اين مراسم با شكوه كه با Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » جشن انقلاب در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب

جشن انقلاب در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب

به مناسبت سیو چهارمین بهار انقلاب اسلامی و طبق رسم هر سال جشن بزرگ انقلاب اسلامی در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب برگزار گردید.

در این مراسم با شکوه که با حضور گسترده اهالی ولایتمدار چولاب و جوانان پر شور این روستا برگزار شد برنامه های متنوعی شامل سخنرانی ، سرود ، اجرای نمایش و مقاله خوانی اجرا شد.

جشن انقلاب چولاب

همچنین مسابقه بزرگ انقلاب نیز برگزار و به یمن سی و چهارمین بهار انقلاب اسلامی ۳۴ جایزه ارزنده بر برندگان و به قید قرعه اهدا گردید.

جشن انقلاب چولاب4

همچنین به اعضای گروه سرود و گروه نمایش و تعدادی از جوانان خوب چولاب هدایایی ارزنده اهدا شد.

در مراسم جشن بزرگ انقلاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محسن حسینی و استاد رضا قربانخواه مطالبی را درباره انقلاب اسلامی و حوادث آن ایراد فرمودند.

جشن انقلاب چولاب3

شایان ذکر است این مراسم که با حضور میهمانانی از بخش کوچصفهان مزین بود  به همت اعضای هیئت امناء  مرکز فرهنگی قرآنی ، کانون فرهنگی هنری و پایگاه مقاومت آستان برگزار گردید

جشن انقلاب چولاب2

پایان خبر./

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا