تیم بسکتبال فومن برابر شهرداری صومعه سرا به برتری رسید Reviewed by Momizat on . این مسابقه عصر سه شنبه از دور رفت مرحله حذفی این دوره از مسابقات در شهرستان صومعه سرا برگزار شد .این مسابقه عصر سه شنبه از دور رفت مرحله حذفی این دوره از مسابقا این مسابقه عصر سه شنبه از دور رفت مرحله حذفی این دوره از مسابقات در شهرستان صومعه سرا برگزار شد .این مسابقه عصر سه شنبه از دور رفت مرحله حذفی این دوره از مسابقا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تیم بسکتبال فومن برابر شهرداری صومعه سرا به برتری رسید

تیم بسکتبال فومن برابر شهرداری صومعه سرا به برتری رسید

تیم بسکتبال فومن برابر شهرداری صومعه سرا به برتری رسید

این مسابقه عصر سه شنبه از دور رفت مرحله حذفی این دوره از مسابقات در شهرستان صومعه سرا برگزار شد .این مسابقه عصر سه شنبه از دور رفت مرحله حذفی این دوره از مسابقات در شهرستان صومعه سرا برگزار شد .

در این مسابقه تیم بسکتبال هفت اقلیم فومن در یک بازی برتر موفق شد با نتیجه ۷۹ بر ۶۹ حریف خود را شکست دهد .

مرحله حذفی رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و تیم های برتر مجموع دو دیدار، به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد .

پیش از این نیز تیم بسکتبال نظام مهندسی گیلان در این مرحله موفق شده بود در دو بازی رفت و برگشت برابر تیم هیات لاهیجان به برتری دست یابد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند .

در رقابت های بسکتبال لیگ بزرگسالان استان گیلان جام (اصغر کاردوست ) ۱۰ تیم حضور داشتند که در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت پرداختند که تیم های اول تا چهارم هر گروه به مرحله حذفی صعود کردند

 

منبع:ایرنا

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 43

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا