تیم بسکتبال جوانان آرنای رشت قهرمان گیلان شد Reviewed by Momizat on . رییس هیات بسکتبال استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت : در این دوره از مسابقات ، پنج تیم حضور داشتند که در دو گروه در شهرهای رشت و صومعه سرا با هم به ر رییس هیات بسکتبال استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت : در این دوره از مسابقات ، پنج تیم حضور داشتند که در دو گروه در شهرهای رشت و صومعه سرا با هم به ر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تیم بسکتبال جوانان آرنای رشت قهرمان گیلان شد

تیم بسکتبال جوانان آرنای رشت قهرمان گیلان شد

تیم بسکتبال جوانان آرنای رشت قهرمان گیلان شد

رییس هیات بسکتبال استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت : در این دوره از مسابقات ، پنج تیم حضور داشتند که در دو گروه در شهرهای رشت و صومعه سرا با هم به رقابت پرداختند.

ˈطاهره زین جنابیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در دیدار نهایی این رقابت ها که در رشت برگزار شد ، تیم های بسکتبال آرنای (الف) و آرنای (ب) مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم آرنای (ب) با نتیجه ۸۰ بر ۶۷ حریفش را شکست داد و عنوان قهرمانی را کسب کرد .

تیم بسکتبال جوانان آرنای رشت قهرمان گیلان شد

وی بیان کرد : همچنین تیم بسکتبال جوانان آرنای (الف) در مکان دوم قرار گرفت و تیم بسکتبال جوانان صومعه سرا مقام سوم رقابت های بسکتبال لیگ جوانان استان گیلان جام ˈ مجتبی بردبار ˈ را به خود اختصاص داد .

رییس هیات بسکتبال استان گیلان اضافه کرد : در پایان به تیم های برتر این دوره از رقابت ها ، لوح و جام قهرمانی و همچنین به نفرات تیم های برتر لوح قهرمانی اهداء شد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا