تلفات جاده ای در گیلان ۲۷ درصد کاهش یافت Reviewed by Momizat on . سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به اقدامات فرهنگی و انتظامی مؤثر پلیس راه ، در اردیبهشت ماه شاهد کاهش 27 درصدی تل سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به اقدامات فرهنگی و انتظامی مؤثر پلیس راه ، در اردیبهشت ماه شاهد کاهش 27 درصدی تل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تلفات جاده ای در گیلان ۲۷ درصد کاهش یافت

تلفات جاده ای در گیلان ۲۷ درصد کاهش یافت

تلفات جاده ای در گیلان ۲۷ درصد کاهش یافت

سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به اقدامات فرهنگی و انتظامی مؤثر پلیس راه ، در اردیبهشت ماه شاهد کاهش ۲۷ درصدی تلفات ناشی از حوادث جاده ای نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۳ تاکنون تلفات ناشی از تصادفات نیز کاهش ۱۴ درصدی داشته است.

سرهنگ رستگار با بیان اینکه در اردیبهشت ماه، ۴۰۰ فقره تصادف مهم در جاده های استان رخ داد، افزود: بر اثر این حوادث، ۷۰۰ نفر مجروح و ۳۵ نفر نیز جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۲۷ درصدی را شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه طی یک ماه گذشته ۱۳ انسان بی گناه کمتر کشته شده اند، اظهار داشت: کاهش کشته شدگان تصادفات جاده ای بعد از لطف خداوند، ناشی از رعایت مقررات توسط رانندگان و همچنین برخورد قاطع پلیس راه استان با تخلفات رانندگی بوده است.

رییس پلیس راه استان گیلان با اشاره به اینکه طی دو ماه سپری شده از فصل بهار ۷۲ هزار راننده متخلف برابر مقررات اعمال قانون شده اند، گفت: یک هزار و ۸۰۰ دستگاه موتورسیکلت و سه هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو نیز به علت ارتکاب به تخلفات حادثه ساز در دو ماه گذشته از سال توقیف شده اند.

سرهنگ رستگار در پایان عمده تخلفات کنترل شده توسط پلیس راه را تخلفات حادثه ساز ذکر و اضافه کرد: بی تردید کاهش تصادفات و تلفات از آغاز فصل بهار به سبب هدفگیری دقیق و برخورد شدید و بدون اغماض پلیس راه با رانندگان حادثه ساز بوده است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 43

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا