تدابیر شدید امنیتی برای انتخابات فردای عراق/ استقبال چشمگیر عراقی‌های مقیم خارج Reviewed by Momizat on . کمیساریای عالی انتخابات عراق از پایان رای‌گیری در خارج از این کشور و عملیات جمع آوری آرای نیروهای امنیتی، پزشکان و بیمارستان‌ها و نیز آغاز تدابیر امنیتی شدید در کمیساریای عالی انتخابات عراق از پایان رای‌گیری در خارج از این کشور و عملیات جمع آوری آرای نیروهای امنیتی، پزشکان و بیمارستان‌ها و نیز آغاز تدابیر امنیتی شدید در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تدابیر شدید امنیتی برای انتخابات فردای عراق/ استقبال چشمگیر عراقی‌های مقیم خارج

تدابیر شدید امنیتی برای انتخابات فردای عراق/ استقبال چشمگیر عراقی‌های مقیم خارج

تدابیر شدید امنیتی برای انتخابات فردای عراق/ استقبال چشمگیر عراقی‌های مقیم خارج

کمیساریای عالی انتخابات عراق از پایان رای‌گیری در خارج از این کشور و عملیات جمع آوری آرای نیروهای امنیتی، پزشکان و بیمارستان‌ها و نیز آغاز تدابیر امنیتی شدید در استان‌های عراق برای انتخابات پارلمانی سراسری فردا (چهارشنبه) خبر داد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه سومریه نیوز عراق، کمیساریای عالی انتخابات عراق اعلام کرد که صندوق‌های ویژه جمع آوری آرای عراقی‌های مقیم در خارج از این کشور و نیروهای امنیتی، پزشکان و بیمارستان‌ها روز دوشنبه جمع آوری شد.

بنا به گزارش این شبکه خبری حوزه‌های رای گیری از نیروهای ویژه، راس ساعت شش عصر روز دوشنبه بسته شدند.

 

IMG12564468

 

علاوه بر این کمیساریای عالی انتخابات اعلام کرد که از بامداد امروز کمپین‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات پارلمانی بسته شده و سکوت انتخاباتی در عراق حاکم می‌شود و با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد.

انتخابات عراق

بنا به گزارش منابع عراقی امروز و یک روز مانده به انتخابات عراق، تدابیر امنیتی شدید در بغداد و سایر استان‌های این کشور جهت آمادگی برای انتخابات فردا که به صورت سراسری در عراق برگزار می‌شود، اتخاذ شده است.

در همین راستا تمامی ورودی‌ها و خروجی‌های استان بغداد بسته شده و منع آمد و شد به این استان اعلام می‌شود.

 

فهرست مالکی پیشتاز انتخابات عراق

 

علاوه بر این کمیساریای مستقل انتخابات اعلام کرد که نسبت شرکت رای دهندگان عراقی مقیم خارج در انتخابات بالغ بر ۴۶ / ۹۱ درصد بوده که این میزان از سال ۲۰۰۳ بالاترین میزان مشارکت در انتخابات بوده است.

انتخابات پارلمانی عراق یکی از مهمترین وقایع در این کشور به شمار می‌آید و قرار است فردا در سراسر عراق برگزار شود.

کمیساریای انتخابات عراق به این منظور ۵۳۴ مرکز رای گیری را در سراسر این کشور مستقر کرده و ۳۵ مرکز رای گیری نیز برای مهاجران و ۲۷ مرکز برای زندانیان اختصاص داده است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا