تبریک به معاونین جدید اداره کل اوقاف گیلان Reviewed by Momizat on . به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، در حاشيه جلسه شوراي اداري استاني با حضور حجت الاسلام والمسلمين عادلي ، مديركل اوقاف و امورخيريه اس به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، در حاشيه جلسه شوراي اداري استاني با حضور حجت الاسلام والمسلمين عادلي ، مديركل اوقاف و امورخيريه اس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » تبریک به معاونین جدید اداره کل اوقاف گیلان

تبریک به معاونین جدید اداره کل اوقاف گیلان

تبریک به معاونین جدید اداره کل اوقاف گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان گیلان ، در حاشیه جلسه شورای اداری استانی با حضور حجت الاسلام والمسلمین عادلی ، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان سرپرستان جدید معاونت های بهره وری اقتصادی و حقوقی ثبتی مشخص و منصوب شدند .

تبریک به معاونین جدید اداره کل اوقاف گیلان

طی احکام جداگانه جناب آقای اسماعیل شفیعی نیاء از معاونت بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه استان تودیع و از تلاش های ایشان در این سمت تقدیر و تشکر گردید و بجای ایشان آقای علی خوشخو سرپرستی این معاونت را عهده دار شدند .

همچنین در تودیع و معارفه دیگر ، جناب آقای علی میرزائی از سمت معاونت حقوقی و ثبتی این اداره کل تودیع و ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته بجای ایشان آقای محمد صفائی عهده دار این پست شدند .
امام جماعت و هیئت امناء آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) ضمن تقدیر و تشکر از معاونین اسبق این اداره کل برادران ارجمند آقایان میرزایی و شفیعی نیاء انتصاب بجا و شایسته آقایان خوشخو و صفایی را به سمت های یاد شده تبریک و از درگاه ایزد منان موفقیت روز افزون و توفیق خدمت برای این حضرات آرزومند است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا