فرماندار رودبار: امام راحل منزلتی والا نزد همه آزادیخواهان دارد Reviewed by Momizat on . به گزارش ایرنا، ˈسیدمحمد احمدیˈ عصر سه شنبه در نشست هماهنگی ستاد برگزاری مراسم سالگرد امام خمینی(ره) رودبار اظهار کرد:امام راحل عظیم الشأن با اتکال به خدا و تکی به گزارش ایرنا، ˈسیدمحمد احمدیˈ عصر سه شنبه در نشست هماهنگی ستاد برگزاری مراسم سالگرد امام خمینی(ره) رودبار اظهار کرد:امام راحل عظیم الشأن با اتکال به خدا و تکی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » فرماندار رودبار: امام راحل منزلتی والا نزد همه آزادیخواهان دارد

فرماندار رودبار: امام راحل منزلتی والا نزد همه آزادیخواهان دارد

فرماندار رودبار: امام راحل منزلتی والا نزد همه آزادیخواهان دارد

به گزارش ایرنا، ˈسیدمحمد احمدیˈ عصر سه شنبه در نشست هماهنگی ستاد برگزاری مراسم سالگرد امام خمینی(ره) رودبار اظهار کرد:امام راحل عظیم الشأن با اتکال به خدا و تکیه بر مردم، مسیر تاریخ را با ساقط کردن رژیم وابسته پهلوی تغییر داد و نظام اسلامی را در میان بهت و حیرت شرق و غرب بنیان نهاد.

وی افزود: همانطور که مردم به عنوان یک فرهنگ انقلابی باعشق و علاقه و احساس وصف ناشدنی در سالگرد ارتحال آن عزیز، هرسال پرشورتر از سال قبل به سوگ فراقش می نشینند و با آرمان هایش تجدید میثاق می کنند، بر ما مسؤولان واجب است که همگام با مردم ، در میدان حضور داشته باشیم.

فرماندار رودبار ادامه داد: این شهرستان مفتخر است همه ساله میزبان کاروان گیلانی پیاده مرقد آن عزیز از دست رفته است.

وی خاطرنشان کرد: مردم و مسوؤلان شهرهای رستم آباد، رودبار، منجیل، لوشان و روستاهای مسیر همه ساله از زائران پیاده حرم امام خمینی (ره) در شهرهایشان استقبال و آنان را همراهی و بدرقه می کنند.

وی افزود: برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بصورت خودجوش در روستاها و نیز شهرها برگزار می شود و مردم ارادت خالصانه و بی بدیل خود را به مقتدایشان نشان می دهند.

فرماندار رودبار اضافه کرد: امسال نیز مردم عاشق همانند سال های گذشته بصورت کاروان های پیاده و سواره برای شرکت در مراسم سالگرد امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری به حرم مطهر آن عزیز از دست رفته می روند.

شهرستان رودبار در ۶۷ کیلومتری جنوب مرکز استان گیلان واقع است.

 

منبع:ایرنا

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 43

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا