برگزاری کارگاه های آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در خراسان Reviewed by Momizat on . نهمین و دهمین کارگاه آموزشی دومین دوره جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در استان خراسان برگزار گردیدند. فیلم سازان جوان خراسانی همراه با دانشجویان دانشگاه های مشه نهمین و دهمین کارگاه آموزشی دومین دوره جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در استان خراسان برگزار گردیدند. فیلم سازان جوان خراسانی همراه با دانشجویان دانشگاه های مشه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » برگزاری کارگاه های آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در خراسان

برگزاری کارگاه های آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در خراسان

برگزاری کارگاه های آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در خراسان

نهمین و دهمین کارگاه آموزشی دومین دوره جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در استان خراسان برگزار گردیدند. فیلم سازان جوان خراسانی همراه با دانشجویان دانشگاه های مشهد و نیشابور در کارگاه آموزشی عکاسی و فیلم سازی با تلفن همراه شرکت کردند.به گزارش ستاد خبری جشنواره همراه تهران، دانشگاه فردوسی مشهد روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه و دانشگاه نیشابور روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه میزبان کارگاه آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران بودند.

در این کارگاه های آموزشی که با موضوع “عکاسی و فیلم سازی با تلفن همراه” برگزار شدند، مستندسازان و اعضا انجمن سینمای جوان استان خراسان رضوی در کنار دانشجویان علاقمند به فیلم سازی حضور داشتند. استقبال این فیلم سازان جوان در شهر نیشابور به حدی بود که ستاد برگزاری کارگاه، اقدام به اضافه کردن صندلی در تمام فضاهای خالی سالن نمود تا علاقمندان بیشتری بتوانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.

 

کارگاه آموزشی فیلم  سازی و عکاسی خلاق با تلفن همراه
در ابتدای کارگاه نیشابور، یکی از اعضا انجمن سینمای جوان استان، با اهدای گل به مهرداد اسکویی، از حضور وی در شهر نیشابور اظهار خوشوقتی کرد و گفت: من و سایر اعضای انجمن، مدت‌هاست که تلاش می‌کنیم استاد اسکویی به نیشابور بیایند و بتوانیم از آموزش‌های ایشان استفاده کنیم و امروز به کوشش جشنواره فیلم و عکس همراه تهران این کارگاه برگزار شده و فرصت بسیار مغتنمی برای فیلم سازان جوان نیشابور است.

اساتید رشته های هنری دانشگاه نیشابور نیز ضمن استقبال از حضور مهرداد اسکویی در دانشگاه، در بخشی از کارگاه آموزشی شرکت کردند و ضمن مثبت ارزیابی کردن محتوای آموزشی کارگاه، آن را یکی از بهترین کارگاه های برگزار شده در طول ۱۵ سال فعالیت رسمی دانشگاه نیشابور اعلام کردند.

کارگاه های آموزشی جشنواره همراه تهران با حمایت خانه سینمای دانشگاهی ایران و دیجی کالا برگزار می‌شود. در پایان کارگاه های آموزشی مشهد و نیشابور، به ۶ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه پیامکی دیجی کالا، ۲ گوشی موبایل و ۴ هارد اکسترنال اهدا شد.

کارگاه های آموزشی جشنواره تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد و حضور در آن‌ها رایگان است. علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به کانون فیلم دانشگاه‌ها مراجعه نموده و یا با دبیرخانه جشنواره به شماره ۲۴۸۴۳ تماس بگیرند. جدول کارگاه‌ها در سایت www.tfpt.mobi درج شده است.

 

جدول برگزاری کارگاه آموزشی در دانشگاه های سراسر کشور

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا