برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب با نام بانوی بی نشان در چولاب Reviewed by Momizat on . همزمان با ايام فاطميه و سالروز شهادت حضرت صديقه طاهره سلام ا... عليها نمايشگاه عكس و پوستري تحت عنوان بانوي بي نشان در راستاي سوگواره ياس نبوي در آستان مقدس اما همزمان با ايام فاطميه و سالروز شهادت حضرت صديقه طاهره سلام ا... عليها نمايشگاه عكس و پوستري تحت عنوان بانوي بي نشان در راستاي سوگواره ياس نبوي در آستان مقدس اما Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب با نام بانوی بی نشان در چولاب

برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب با نام بانوی بی نشان در چولاب

برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب با نام بانوی بی نشان در چولاب

همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام ا… علیها نمایشگاه عکس و پوستری تحت عنوان بانوی بی نشان در راستای سوگواره یاس نبوی در آستان مقدس امامزاده قاسم ۰ع) چولاب برگزار شد.

به دلیل مشکل در ارتباط با اینترنت از قرار دادن تصاویر این نمایشگاه معذوریم

به گزارش مرکز فرهنگی قرآنی آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) این نمایشگاه که با همکاری کانون فرهنگی هنری خاتم الانبیائ(ص) و پایگاه مقاومت فاطمه الزهرا (س) این استان چند روز قبل از شهادت حضرت زهرا سلام الله برپا شده است با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و شناساندن شخصیت والای حضرت فاطمه زهرا ( سلام ا… علیها ) شروع به کار نموده است و در چند روز اخیر با استقبال بی نظیری مواجه بوده است.

این نمایشگاه که در ضلع شرقی محوطه آستان و جنب خانه فرهنگ دیجیتال این آستان برپا شده است بیش از ۴۰ پوستر و تصویر و کاریکاتور را در خود جای داده است.

همچنین در این نمایشگاه دو کتاب ارزشمند مقام و منزلت فاطمی در گفتار رهبری و پیام یاس نبوی در شرح خطبه فاطمی علیه السلام که همراه با مسابقه کتابخوانی میباشد و توسط اداره اوقاف و امور خیریه تهیه شده بصورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

همچنین کتابچه طرح ارامش بهاری ویژه نوروز ۹۲ با مطالب ارزشمند و مسابقه نیز در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

این نمایشگاه تا نیمه اردیبهشت ماه بصورت بانه روزی باز و برای بازدید عموم باز است.

پایان خبر./

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا