برنامه های شهرک های صنعتی در راستای رونق اقتصادی حمایت می شود Reviewed by Momizat on . به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدحسین اصغریانˈ روز سه شنبه در مراسم معارفه مدیر جدید شرکت شهرک های صنعتیگیلان به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها اشاره و به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدحسین اصغریانˈ روز سه شنبه در مراسم معارفه مدیر جدید شرکت شهرک های صنعتیگیلان به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها اشاره و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » برنامه های شهرک های صنعتی در راستای رونق اقتصادی حمایت می شود

برنامه های شهرک های صنعتی در راستای رونق اقتصادی حمایت می شود

برنامه های شهرک های صنعتی در راستای رونق اقتصادی حمایت می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدحسین اصغریانˈ روز سه شنبه در مراسم معارفه مدیر جدید شرکت شهرک های صنعتیگیلان به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها اشاره و اظهار کرد: در اجرای این قانون، باید از صنایع حمایت لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه دولت مصمم به حمایت از واحدهای تولیدی و صنایع است، افزود: آسیب ها به صنعت در کوتاه مدت اتفاق می افتد اما جبران آن در بلندمدت به آسانی میسر نیست.

اصغریان ادامه داد: در همین راستا، نماینده عالی دولت در استان از پیشبرد برنامه های شرکت شهرک های صنعتی در راستای رونق اقتصادی و اشتغالزایی حمایت می کند.

وی تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی اعم از استانداری و سایر نهادها تلاش می کنند تا شرکت شهرک های صنعتی به جایگاه ویژه خود برسد.

معاون استاندار گیلان با اشاره به تغییر مدیریتی شرکت شهرک های صنعتی گیلان، این شهرک را بزرگترین شهرک صنعتی شمال کشور عنوان و اضافه کرد: در دوران حساس کشور و فشار تحریم ها ، شاهد تحولات خوبی در شهرک های صنعتی استان بودیم.

وی بیان کرد: تغییرات موجب استفاده از یک توان و روحیه جدید و سرعت بیشتر در اجرای برنامه ها می شود.

ˈطهمورث لاهوتیˈ مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی گیلان نیز گفت: همدلی ، تعامل و همکاری بین مدیران و مسوولان استان در بخش های مختلف می تواند زمینه رشد و توسعه استان را فراهم کند.

به گزارش ایرنا ، ۶۳۳ واحد بهره بردار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان گیلان مستقر است و ۱۲ هزار نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند.

منبع:ایرنا

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 43

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا