برنامه ادبی ˈپرواز تا ملکوتˈ در لاهیجان اجرا می شود Reviewed by Momizat on . ˈابراهیم رامین فرˈ عصر شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: این برنامه ادبی فردا در محل سالن این اداره برگزار خواهد شد.وی ادامه داد: همچنین محفل ˈ یاد امام و انس با قرا ˈابراهیم رامین فرˈ عصر شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: این برنامه ادبی فردا در محل سالن این اداره برگزار خواهد شد.وی ادامه داد: همچنین محفل ˈ یاد امام و انس با قرا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » برنامه ادبی ˈپرواز تا ملکوتˈ در لاهیجان اجرا می شود

برنامه ادبی ˈپرواز تا ملکوتˈ در لاهیجان اجرا می شود

برنامه ادبی ˈپرواز تا ملکوتˈ در لاهیجان اجرا می شود

ˈابراهیم رامین فرˈ عصر شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: این برنامه ادبی فردا در محل سالن این اداره برگزار خواهد شد.وی ادامه داد: همچنین محفل ˈ یاد امام و انس با قرانˈ با حضور امام جمعه شهرستان ، اساتید ، قاریان و مربیان قرانی روز ۱۳ خرداد برگزار می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان گفت: ایام ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام ۱۵ خرداد فرصت مغتنمی برای انتقال اندیشه های ناب امام (ره) به جامعه است.

رامین فر تجدید عهد و بیعت با حضرت امام و بازخوانی سیره و درسهای ایشان که همان درس های انقلاب است را لازمه روشن کردن راه آیندگان عنوان کرد.

وی گفت: حضرت امام (ره) شخصیت برجسته ای است که عزت و سربلندی را برایمان در دنیا به ثبت رسانده و یک نعمت الهی برای ملت ایران و همه ملل مظلوم جهان بود که راهشان راه روشن به سوی سعادت ملت هاست.

شهرستان لاهیجان در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 43

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا