بازدید رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور از امامزاده قاسم(ع) چولاب Reviewed by Momizat on . نماينده محترم  ولي فقيه و رئيس سازمان اوقاف و امورخيريه كشور ضمن بازديد از آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) چولاب در جمع عزاداران حسيني اين امامزاده حضور يافت +حضرت نماينده محترم  ولي فقيه و رئيس سازمان اوقاف و امورخيريه كشور ضمن بازديد از آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) چولاب در جمع عزاداران حسيني اين امامزاده حضور يافت +حضرت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » بازدید رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور از امامزاده قاسم(ع) چولاب

بازدید رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور از امامزاده قاسم(ع) چولاب

بازدید رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور از امامزاده قاسم(ع) چولاب
نماینده محترم  ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور ضمن بازدید از آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) چولاب در جمع عزاداران حسینی این امامزاده حضور یافت +حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی با سخنرانی در جمع عزاداران و مردم چولاب در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) در مراسم شام این حرم مطهر که بصورت سنتی از سالیان دور برگزار می گردد شرکت کردند.

ایشان همچنین از خانه فرهنگ دیجیتال این آستان بازدید و از فعالیت های فرهنگی انجام گرفته و جاری این آستان مقدس با خبر و پیشنهادهایی نیز ارائه فرمودند.
مدیر کل و معاونین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ، ریاست ادارات شهرستان و همکاران نیز از جمله مهمانان و هیئت همراه بودند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب…
 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا