اهانت به مقدسات اسلامی و ساخت فیلم توهین به پیامبر اکرم (ص) محکوم است Reviewed by Momizat on . بسم الله الرحمن الرحیم توهین به مقدسات اسلامی ، توهین به عقاید و شخصیت انسانهای مسلمان است، اکنون درندگان افسار گسیخته ، صهیونیست غاصب و آمریکای خون خوار با هم بسم الله الرحمن الرحیم توهین به مقدسات اسلامی ، توهین به عقاید و شخصیت انسانهای مسلمان است، اکنون درندگان افسار گسیخته ، صهیونیست غاصب و آمریکای خون خوار با هم Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » اهانت به مقدسات اسلامی و ساخت فیلم توهین به پیامبر اکرم (ص) محکوم است

اهانت به مقدسات اسلامی و ساخت فیلم توهین به پیامبر اکرم (ص) محکوم است

بسم الله الرحمن الرحیم

توهین به مقدسات اسلامی ، توهین به عقاید و شخصیت انسانهای مسلمان است،

اکنون درندگان افسار گسیخته ، صهیونیست غاصب و آمریکای خون خوار با هم دستی و برنامه ریزی در پی تحقق پروژه اسلام ستیزی و  اسلام هراسی خود اقدام به ساخت و انتشار فیلمی موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) زده اند که خشم نه تنها مسلمانان جهان ، بلکه پیروان سایر ادیان آسمانی و در کل هر انسانی را برانگیخته است.

آمریکا و اسراییل در حالی که مشغول به پی ریزی و برنامه ریزی جنگ و ظلم در سراسر دنیا هستند ، غافلند از اینکه تمام جهان فریاد بیداری اسلامی سر داده اند و هر لحظه ممکن است زیر خروارها خاک در لانه های مخوف و آشیانه های منشاء فساد خود دفن شوند.

و نمیدانند صلابت و قدرت شعار یا ایهاالمسلمون اتحدوا اتحدوا… را

همراه با مردم سراسر دنیا و همگام و همدل با همه ملت شریف ایران اسلامی اقدامات اخیر جنایتکاران آمریکایی و اسراییلی را در توهین به مقدسات اسلامی علی الخصوص اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) را محکوم مینماییم.

پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) چولاب ، امام جماعت ، تولیت و مسئول هیئت امناء آستان مقدس ،اعضای هیئت امناء آستان ، پایگاه مقاومت فاطمه الزهرا (س) آستان ، مرکز فرهنگی قرآنی حرم مطهر و کانون فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) و اهالی ولایتمدار روستای چولاب

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا