آیت الله قربانی :افراد بی نیاز برای یارانه نقدی ثبت نام نکنند. Reviewed by Momizat on .   به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈزین العابدین قربانیˈ در خطبه های این هفته نمازجمعه رشت افزود: انصراف افرادی که مبلغ یارانه نقدی در زندگی شان تاثیری ندا   به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈزین العابدین قربانیˈ در خطبه های این هفته نمازجمعه رشت افزود: انصراف افرادی که مبلغ یارانه نقدی در زندگی شان تاثیری ندا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » آیت الله قربانی :افراد بی نیاز برای یارانه نقدی ثبت نام نکنند.

آیت الله قربانی :افراد بی نیاز برای یارانه نقدی ثبت نام نکنند.

آیت الله  قربانی :افراد بی نیاز برای یارانه نقدی ثبت نام نکنند.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈزین العابدین قربانیˈ در خطبه های این هفته نمازجمعه رشت افزود: انصراف افرادی که مبلغ یارانه نقدی در زندگی شان تاثیری ندارد زمینه توسعه بهداشت، ارتقای سلامت و بهبود امکانات و توسعه فرهنگ را برای دولت فراهم می کند.وی با بیان اینکه پرداخت یارانه نقدی در گذشته بی برنامه و بی مهابا بوده است، افزود: از جمعیت ۷۰ میلیون نفری ایران ، ۷۵ میلیون نفر یارانه نقدی دریافت می کردند و این به معنای بی برنامه بودن این پرداخت ها بوده و نیازمند برنامه ریزی درست و اصولی است.

امام جمعه رشت در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت مدیریت آب در استان اشاره و خاطر نشان کرد: گیلان امسال با کم آبی مواجه است و مردم و مسوولان باید برای جلوگیری از بایر ماندن زمین های کشاورزی تلاش کنند .

آیت الله قربانی تاکید کرد: کشاورزان باید از آب باران ، نهرها و رودخانه ها برای زیرکشت بردن زمین هایشان تلاش کنند .

وی کوتاهی کردن در زیرکشت بردن زمین های کشاورزی استان را گناه کبیره خواند و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبرمعظم انقلاب نیازمند بهره برداری از منابع و زمین های کشاورزی از جمله این منابع است .

امام جمعه رشت از استاندار و مسوولان استان خواست تا در فصل کشت مردم را به حال خود رها نکرده و از مردم خواست تا با مسوولان همکاری کنند.

آیت الله قربانی همچنین به جلسات برگزاری شده در رابطه به اعلام نرخ چای اشاره و تصریح کرد: از دولت آقای روحانی می خواهم که هرچه سریعتر نسبت به تصویب نرخ چای اقدام کنند تا کشاورزان با خیالی آسوده وارد باغ های چای شوند.

وی نرخ چای پیش بینی شده و مورد بحث مسوولان را برای چای درجه اول بیست هزار ریال و درجه دو را دوازده هزار ریال عنوان کرد.

امام جمعه رشت در ادامه به صدور قطعنامه ۲۲ بندی اتحادیه اروپا علیه ایران اشاره و خاطر نشان کرد: اتحادیه اروپا در جایگاهی قرار ندارد که برای جمهوری اسلامی ایران قطعنامه صادر کند .

آیت الله قربانی صدور این قطعنامه را دخالت در مسایل ایران دانست و گفت: ملت ایران برای پیاده سازی اسلام انقلاب کردند و حزب الله ، سپاه و فرزندان این انقلاب اجازه دخالت را به غرب نخواهند داد .

وی همچنین به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مدیران و متخصصان انرژی هسته ای کشور اشاره و خاطر نشان کرد: معظم له در سخنان خود فرمودند؛ ما طرفدار مذاکره هستیم چون بسیج شدن جهان علیه خودمان را بشکنیم اما از اهداف انقلابی مان نخواهیم گذشت .

امام جمعه رشت انرژی هسته ای را حق مسلم ایران عنوان کرد و ادامه داد: بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته ای حق ما بوده و از هیچکدام از فعالیت های هسته ای ایران صرف نظر نخواهد شد .

آیت الله قربانی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده ایران نباید تحت تاثیر غرب بگیرد، گفت: ایران خواسته های قانونی غرب را می پذیرد و در برابر خواسته های غیر قانونی می ایستد .ک/۲

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا