آیفون‌های جدید با رزولوشنی بیشتر عرضه خواهند شد Reviewed by Momizat on . خبرهای جدید از رزولوشن جدید و بزرگ‌تری که اپل برای آیفون‌های خود انتخاب کرده حکایت می‌کند.سایت قابل‌اعتماد 9to5mac خبر داده که اپل در حال تست یک صفحه نمایش با ر خبرهای جدید از رزولوشن جدید و بزرگ‌تری که اپل برای آیفون‌های خود انتخاب کرده حکایت می‌کند.سایت قابل‌اعتماد 9to5mac خبر داده که اپل در حال تست یک صفحه نمایش با ر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » فن اوري اطلاعات » آیفون‌های جدید با رزولوشنی بیشتر عرضه خواهند شد

آیفون‌های جدید با رزولوشنی بیشتر عرضه خواهند شد

آیفون‌های جدید با رزولوشنی بیشتر عرضه خواهند شد

خبرهای جدید از رزولوشن جدید و بزرگ‌تری که اپل برای آیفون‌های خود انتخاب کرده حکایت می‌کند.سایت قابل‌اعتماد ۹to5mac خبر داده که اپل در حال تست یک صفحه نمایش با رزولوشن بالاتر برای آیفون ۶ است. این سایت گفته که حداقل یکی از دو آیفون شایع شده، دارای رزولوشنی معادل ۱۷۰۴x960 خواهد بود.

 

ایفون

رزولوشن جدید ۵۰ درصد بیشتر از رزولوشن صفحه نمایش‌های ۴ اینچی آیفون ۵s و ۵c است که رزولوشنی معادل ۱۱۳۶x640 را به کاربر عرضه می‌کنند.
رزولوشن جدید به این معنی است که توسعه‌دهندگان باید اپلیکیشن‌های خود را برای قابلیت‌های بهتر گرافیکی تنظیم مجدد کنند.
در یک ماه اخیر شایعات پشت ‌سر هم نشان می‌دهد که اپل از قرار معلوم دو مدل آیفون را معرفی خواهد کرد. یک مدل ۴٫۷ اینچی و مدل بزرگ‌تر ۵٫۵ اینچی که بالطبع تحولی بزرگ در اندازه صفحه نمایش‌های آیفون خواهد بود.
گفته شده اپل یک مدل از آیفون ۶ را در ماه آگوست و مدل دیگر را در سپتامبر معرفی خواهد کرد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 74

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا