آیا مایکروسافت Start Menu را باز خواهد گرداند؟ Reviewed by Momizat on . مایکروسافت هیچ‌گاه کاربران سنتی خود را فراموش نمی‌کند و سعی دارد با دو آپدیت جدید آنها را نیز راضی نگه دارد. یکی از خبرهای غافلگیرکننده در کنفرانس Microsoft Bui مایکروسافت هیچ‌گاه کاربران سنتی خود را فراموش نمی‌کند و سعی دارد با دو آپدیت جدید آنها را نیز راضی نگه دارد. یکی از خبرهای غافلگیرکننده در کنفرانس Microsoft Bui Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » فن اوري اطلاعات » آیا مایکروسافت Start Menu را باز خواهد گرداند؟

آیا مایکروسافت Start Menu را باز خواهد گرداند؟

آیا مایکروسافت Start Menu را باز خواهد گرداند؟

مایکروسافت هیچ‌گاه کاربران سنتی خود را فراموش نمی‌کند و سعی دارد با دو آپدیت جدید آنها را نیز راضی نگه دارد.

یکی از خبرهای غافلگیرکننده در کنفرانس Microsoft Build Developer که ماه قبل برگزار شد، اعلام تمایل مایکروسافت برای بازگرداندن Start Menu به ویندوز ۸٫۱ بود.
مایکروسافت با ارائه ویندوز ۸، منوی دوست‌داشتنی خود Start Menu را حذف کرد، و از آن روز تاکنون کاربران بسیاری علیه این تصمیم مایکروسافت گلایه می‌کنند. کنفرانس مایکروسافت بدون هیچ جزئیات دیگری از این تصمیم به پایان رسید، تا اینکه امروز سایت The Verge به نقل از یکی از منابع نزدیک به مایکروسافت اعلام کرده که Start Menu طی آپدیتی در ماه آگوست (حدود ۴ ماه دیگر) به ویندوز بازخواهد گشت.
کاربران کامپیوترهای رومیزی پس از ویندوز ۸ و ۸٫۱ چندان با ویژگی‌های این ویندوز که بیشتر دارای قابلیت‌های مناسب با تاچ اسکرین بود، مأنوس نبودند و مایکروسافت با این آپدیت می‌تواند همچنان کاربران سنتی خود را راضی نگه دارد.
علاوه بر این خبرهایی مبنی بر بازگشت پنجره‌های شناور به ویندوز به گوش می‌رسد که البته به نظر نمی‌رسد در آپدیت ماه آگوست و یا حتی نسخه ۸٫۲ ویندوز هم ارائه شود.
با وجود چنین خبری، هنوز این احتمال وجود دارد که مایکروسافت هر دوی این ویژگی‌ها را برای ویندوز ۹ خود در سال آینده رونمایی کند، اما این شرکت قصد دارد هر چه سریعتر اعتبار ویندوز ۸ خود را بازگرداند. تا ارائه آپدیت های بزرگ، مجبوریم تنها به بسته‌های کوچک آپدیت برای ویندوز ۸٫۱ قانع باشیم.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا