آتش سوزی شدید در بازار امامزاده ابراهیم (ع) شفت Reviewed by Momizat on . بازار شهرك امامزاده ابراهيم (ع)  شفت ساعت 2 و نيم صبح امروز ( دوشنبه ) در آتش سوخت و با خاك يكسان شد! علاوه بر خسارات مالي شديد يك نفر در اين حادثه مفقود و هنوز بازار شهرك امامزاده ابراهيم (ع)  شفت ساعت 2 و نيم صبح امروز ( دوشنبه ) در آتش سوخت و با خاك يكسان شد! علاوه بر خسارات مالي شديد يك نفر در اين حادثه مفقود و هنوز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آستان مقدس » آتش سوزی شدید در بازار امامزاده ابراهیم (ع) شفت

آتش سوزی شدید در بازار امامزاده ابراهیم (ع) شفت

بازار شهرک امامزاده ابراهیم (ع)  شفت ساعت ۲ و نیم صبح امروز ( دوشنبه ) در آتش سوخت و با خاک یکسان شد!

علاوه بر خسارات مالی شدید یک نفر در این حادثه مفقود و هنوز اطلاعی از سرنوشت آن وجود ندارد.

به گزارش چولاب . آی آر به نقل از صبح شفت :

شهرک زیارتی امامزاده ابراهیم (ع) شفت که در فاصله ۲۰کیلومتری از این شهر قرار دارد و هرساله پذیرای هزارن نفر گردشگر و زائر می باشد و این چهارمین بار است که این بازار طعمه حریق می شود.

http://sobheshaft.com/wp-content/uploads/2013/05/451.jpg

به گفته شاهدان عینی، آتش از ساعت دو و نیم بامداد  امروز دوشنبه ۶ خرداد از یک واحد مسکونی آغاز شد و به علت چوبی بودن خانه ها و انتقال سریع  آتش، حریق برای ساعاتی ادامه داشت. سر انجام آتش نشان های شهرهای احمدسرگوراب ، شفت، فومن و رشت تا ساعت ۶ صبح موفق به مهار آن شدند.

در این حادثه علاوه بر خسارت مالی برجای مانده، یک نفر هم مفقود شده است که هنوز از سرنوشت وی اطلاعی در دست نیست. مامورین در حال جستجو برای پیدا کردن این مرد مسن هستند.

خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته و تنها یک نفر دچار سوختگی جزئی شده که که به یکی از بیمارستان های رشت منتقل شده است.

با وجود خاموش شدن آتش، انفجار کپسول های گاز مایع در شهرک نیز سبب شد تا بعضی از مردم که از ساعات اولیه در محل حادثه حاضر بودند وسایل خانه و مغازه خود را جمع آوری نموده و در شبستان حرم امامزاده ابراهیم(ع) انبار کنند.

مشاهدات حاکی از آن است که بازار مرکزی امامزاده ابراهیم(ع) که بخش اصلی بازار این شهرک است در زبانه های آتش به تل خاکستر تبدیل شده است اما به حرم مطهر خسارتی وارد نشده است.برآورد اولیه حکایت از سوختن شصت باب مغازه در این حادثه دارد.

شایان ذکر است از لحظات اولیه این آتش سوزی، فرماندار و بخشدار احمدسرگوراب و شهردار شهر شفت خود را به محل حادثه حضور رسانده و از نزدیک به کنترل اوضاع پرداختند.

هنوز از علت  آتش سوزی خبری منتشر نگشته و چرایی این اتفاق به طور رسمی اعلام نشده است . گمانه زنی ها، اتصلالات برق را مقصر این حادثه عنوان شده است.

پایان خبر./

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 144

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامي حقوق مادي و معنوي محفوظ است ، طراحي و پشتيباني توسط كوثر وب| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا